IZOLEX

Marka IZOLEX obecna jest na rynku od 1993 roku, a od 2017 należy do spółki Izohan, której początki sięgają 1989 roku. Od początku istnienia zajmuje się produkcją nowoczesnych materiałów do hydroizolacji. Wprowadzając na rynek zaawansowane technologie i rozwiązania, stała się ekspertem w dziedzinie hydroizolacji oraz chemii budowlanej.

Od 2006 roku Izohan działa w strukturach Grupy Atlas. W roku 2013 nastąpił wykup Jednostki Biznesowej Materiałów Hydroizolacyjnych NEXLER, w roku 2014 połączenie z PPMB IZOLMAT sp. z o.o., zaś w 2017 Izohan przejął spółkę IZOLEX. Obecnie firma zrzesza pięć marek: IZOHAN, IZOLEX, IZOLMAT, NEXLER i IZOLMIX. Integracja marek pozwoliła na rozbudowanie unikalnych kompetencji dotyczących rozwoju produktów i rynku w ramach Grupy ATLAS. Izohan posiada najszerszą ofertę w branży chemii budowlanej i hydroizolacji, proponując setki rozwiązań systemowych wspierających wykonawców na każdym etapie inwestycji.

W ofercie firmy znaleźć można m.in. mikrozaprawy uszczelniające, produkty epoksydowe, masy bitumiczne, zaprawy PCC, impregnaty, preparaty do renowacji i odgrzybiania, kleje, piany poliuretanowe, membrany PVC, gonty oraz bitumiczne materiały rolowe.

https://izohan.eu/